KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 7528493
nr 752 8493
Oljemålningar
1 par, Okänd Konstnär, England 1800-tal, en signerad, duk 41x32
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:09:24
6/4 00:52:02